دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/06/16 میزان تعامل و هم افزایی مسئولان استان در مبارزه با پدیده شوم موادمخدر قابل توجه است
میزان تعامل و هم افزایی مسئولان استان در مبارزه با پدیده شوم موادمخدر قابل توجه است
استاندار اصفهان اظهار داشت: همراهی و همدلی بسیار خوبی برای مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر در استان اصفهان وجود دارد و میزان تعامل و هم افزایی مسئولان استانی در این زمینه قابل توجه است

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان ، دکترعباس رضایی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان که با حضور سردار اسکندر مومنی، دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار شد، اظهارداشت: همراهی و همدلی بسیار خوبی برای مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر در استان اصفهان وجود دارد و میزان تعامل و هم افزایی مسئولان استانی در این زمینه قابل توجه است.

وی افزود: نیروی انتظامی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروهای قضایی همکاری مناسبی در حوزه مبارزه با مواد مخدر دارند.

استاندار اصفهان تاکید کرد: در زندان‌های استان اصفهان مشکلات و محدودیت های زیادی داریم که باید با توجه به  قابلیت ها و ظرفیت های موجود در راه رفع این موارد گام برداریم.

وی افزود:شرکت‌های دانش بنیان واقع در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان دستاوردهای خوبی در خصوص ساخت دستگاه‌های تشخیص مواد مخدر داشته‌اند.

رضایی عنوان کرد:کشف مواد مخدر توسط نیروی انتظامی مایه مسرت و خوشحالی مردم می شود البته در این مسیر نیروهای قضایی،کمک بسیاری در این زمینه انجام می دهند و فعالیت های فرهنگی و درمانی سپاه صاحب الزمان استان  نیز در حوزه مواد مخدر و مبارزه با آن قابل تقدیر است.

وی اضافه کرد:آمادگی های خوبی برای مبارزه با مواد مخدر در سازمان‌ها و نهادهای مختلف استان اصفهان وجود دارد و امیدواریم با سفر دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر طرح های خوبی برای مبارزه با این پدیده شوم در نظر گرفته شود.

وی خاطرنشان کرد: هماهنگی مطلوبی بین دفتر امور بانوان استانداری اصفهان، مراکز درمانی و سازمان بهزیستی استان وجود دارد و امیدواریم به دستاوردهای خوبی در زمینه مبارزه با مواد مخدر در حوزه زنان برسیم.

تعداد بازدید: 37
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal